30 sierpnia, 2023

PPC – Pay Per Click

Efektywna reklama online. Płać tylko za kliknięcia. Model PPC - osiągnij celowane wyniki w swojej kampanii.
26 sierpnia, 2023

Vimeo

Platforma dla twórców wideo i artystów. Wyjątkowa jakość i kreatywność. Odkryj Vimeo - miejsce dla unikalnych treści wideo.
14 września, 2023

CPE – Cost Per Engagement

CPE - Cost Per Engagement. Model reklamowy, w którym płacisz za interakcje użytkowników.
27 grudnia, 2022

SSL

SSL (Secure Sockets Layer) to protokół szyfrowania danych, który służy do zabezpieczania połączeń między komputerem a serwerem oraz chronienia przesyłanych przez nie danych.
27 grudnia, 2022

Domena

Domena to unikalny adres internetowy, który identyfikuje witrynę lub usługę online. Jest to ciąg znaków, składający się z nazwy i końcówki
28 grudnia, 2022

Facebook

Facebook to popularna strona internetowa i aplikacja mobilna, która umożliwia użytkownikom tworzenie i udostępnianie treści oraz nawiązywanie kontaktów z innymi osobami.
28 grudnia, 2022

Google

Google to wyszukiwarka internetowa, która pozwala użytkownikom wyszukiwać informacje z sieci.
9 stycznia, 2023

LinkedIn

LinkedIn to globalna sieć społecznościowa skierowana głównie do profesjonalistów i pracowników. Jest ona największym na świecie serwisem tego typu, a jej celem jest umożliwienie ludziom nawiązywania kontaktów biznesowych i zawodowych oraz ułatwienie im znajdowania pracy.
28 grudnia, 2022

Instagram

Instagram to aplikacja mobilna i serwis internetowy do udostępniania zdjęć i filmów oraz prowadzenia profilu osobistego lub firmy.
2 stycznia, 2023

Google Moja Wizytówka

Google Moja Wizytówka to narzędzie, które pozwala małym i średnim firmom na zarządzanie swoją obecnością w wyszukiwarce Google.
28 grudnia, 2022

Facebook Messenger

Facebook Messenger to aplikacja mobilna i strona internetowa, która umożliwia komunikację z innymi osobami za pośrednictwem Facebooka.
28 grudnia, 2022

Google Ads

Google Ads to platforma reklamowa firmy Google, która pozwala reklamodawcom wyświetlać reklamy na stronach internetowych, w aplikacjach mobilnych i w wynikach wyszukiwania Google